Aralık 10, 2023

CHANGE YOUR LANGUAGE

ABD Hizbullah’ı Gazze’den uzak durması konusunda uyardı

İsrail, Hamas’ın rehineleri öldürme tehdidi sonrasında Gazze’yi vurdu, ABD ise Hizbullah’ı Gazze’den uzak durması konusunda uyardı

Biden, 11 Amerikalının öldürüldüğünü, diğerlerinin Hamas’ın elinde olduğunu söylüyor; İsrail’de yaklaşık 1.500 terör örgütünün olduğu söyleniyor; Lübnan sınırında gerilim tırmanıyor; IDF’nin tavsiyesi malzeme için çılgınca bir akına yol açtı

 

 • 9 Ekim 2023 Pazartesi günü Londra'da İsrail için düzenlenen 'Yahudi Cemaati Nöbeti' sırasında bir kadın fotoğraf tutuyor. (AP/Kin Cheung)
  9 Ekim 2023 Pazartesi günü Londra’da İsrail için düzenlenen ‘Yahudi Cemaati Nöbeti’ sırasında bir kadın fotoğraf tutuyor. (AP/Kin Cheung)
 • İsrail'in 9 Ekim 2023'teki hava saldırısı sırasında Gazze şehrinin semalarından dumanlar yükseliyor.(MAHMUD HAMS / AFP)
  İsrail’in 9 Ekim 2023’teki hava saldırısı sırasında Gazze şehrinin semalarından dumanlar yükseliyor.(MAHMUD HAMS / AFP)
 • 9 Ekim 2023'te, Gazze Şeridi'nden güneydeki Aşkelon kentinde bir bina ve arabalara çarpan roket saldırısının ardından yaşananlar. (Chaim Goldberg/Flash90)
  9 Ekim 2023’te, Gazze Şeridi’nden güneydeki Aşkelon kentinde bir bina ve arabalara çarpan roket saldırısının ardından yaşananlar. (Chaim Goldberg/Flash90)
 • İsrail güçleri, Lübnan'dan gelen havan topu ateşi ve sızma girişiminin ardından 9 Ekim 2023'te İsrail'in kuzeyindeki sınır bölgesinden güney Lübnan'a topçu ateşi açtı. (Fotoğraf: Jalaa MAREY / AFP)
  İsrail güçleri, Lübnan’dan gelen havan topu ateşi ve sızma girişiminin ardından 9 Ekim 2023’te İsrail’in kuzeyindeki sınır bölgesinden güney Lübnan’a topçu ateşi açtı. (Fotoğraf: Jalaa MAREY / AFP)
 • Güney Lübnan'ın Aita al-Shaab köyünde İsrail bombardımanından dumanlar yükseliyor, 9 Ekim 2023 Pazartesi. (AP/Mohammed Zaatari)
  Güney Lübnan’ın Aita al-Shaab köyünde İsrail bombardımanından dumanlar yükseliyor, 9 Ekim 2023 Pazartesi. (AP/Mohammed Zaatari)
 • 9 Ekim 2023'te güney Lübnan'dan çekilen bir fotoğraf, İsrail'in Metula sınır kasabasında seyreden bir İsrail Merkava tankını gösteriyor. (Mahmud ZAYYAT/AFP)
  9 Ekim 2023’te güney Lübnan’dan çekilen bir fotoğraf, İsrail’in Metula sınır kasabasında seyreden bir İsrail Merkava tankını gösteriyor. (Mahmud ZAYYAT/AFP)
 • 8 Ekim 2023'te İsrail'in hava saldırısı sırasında Gazze Şehri'nde bir füze patladı (Mahmud Hams/AFP)
  8 Ekim 2023’te İsrail’in hava saldırısı sırasında Gazze Şehri’nde bir füze patladı (Mahmud Hams/AFP)
 • IDF Paraşütçüler Tugayı birlikleri, 9 Ekim 2023'te Gazze Şeridi sınırına yakın güneydeki Sderot şehrinde görülüyor. (İsrail Savunma Kuvvetleri)
  IDF Paraşütçüler Tugayı birlikleri, 9 Ekim 2023’te Gazze Şeridi sınırına yakın güneydeki Sderot şehrinde görülüyor. (İsrail Savunma Kuvvetleri)
 • Askerler güneydeki Sderot şehrinde mevzi alıyor, 8 Ekim 2023. (Yossi Zamir/Flash90)
  Askerler güneydeki Sderot şehrinde mevzi alıyor, 8 Ekim 2023. (Yossi Zamir/Flash90)
 • İsrailli yedek piyade birlikleri, 8 Ekim 2023'te güneye, Gazze Şeridi'ne doğru yola çıkmadan önce kuzey Golan Tepeleri'nde hafif silah eğitimi sırasında görülüyor. (Michael Giladi/Flash90)
  İsrailli yedek piyade birlikleri, 8 Ekim 2023’te güneye, Gazze Şeridi’ne doğru yola çıkmadan önce kuzey Golan Tepeleri’nde hafif silah eğitimi sırasında görülüyor. (Michael Giladi/Flash90)
 • İsrail güvenlik ve kurtarma güçleri, Gazze Şeridi'nden atılan bir roketin güneydeki Aşdod kentindeki binalara ve arabalara çarptığı olay yerinde, 9 Ekim 2023. (Liron Moldovan/Flash90)
  İsrail güvenlik ve kurtarma güçleri, Gazze Şeridi’nden atılan bir roketin güneydeki Aşdod kentindeki binalara ve arabalara çarptığı olay yerinde, 9 Ekim 2023. (Liron Moldovan/Flash90)
 • Gazze Şeridi'nden İsrail'e roket atılıyor, 8 Ekim 2023. (AP Fotoğrafı/ Fatima Shbair)
  Gazze Şeridi’nden İsrail’e roket atılıyor, 8 Ekim 2023. (AP Fotoğrafı/ Fatima Shbair)
 • Hamas teröristlerinin 7 Ekim 2023'te İsrail'in güneyine sızmasından kısa bir süre sonra iki kızından haber alamayan Uri David (sağda), yakınları kayıp olan İsraillilerin aileleriyle 8 Ekim 2023'te düzenlenen basın toplantısında konuşuyor. (Ekran görüntüsü) /telif hakkı yasasının 27a maddesine uygun olarak kullanılır)
  Hamas teröristlerinin 7 Ekim 2023’te İsrail’in güneyine sızmasından kısa bir süre sonra iki kızından haber alamayan Uri David (sağda), yakınları kayıp olan İsraillilerin aileleriyle 8 Ekim 2023’te düzenlenen basın toplantısında konuşuyor. (Ekran görüntüsü) /telif hakkı yasasının 27a maddesine uygun olarak kullanılır)
 • İsrailliler, 9 Ekim 2023'te güneydeki İsrail askerleri ve siviller için Tel Aviv'deki yiyecek ve diğer ihtiyaç malzemelerini topluyor. (Miriam Alster/Flash90)
  İsrailliler, 9 Ekim 2023’te güneydeki İsrail askerleri ve siviller için Tel Aviv’deki yiyecek ve diğer ihtiyaç malzemelerini topluyor. (Miriam Alster/Flash90)
 • İsrail Savunma Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı Korgeneral Herzi Halevi, Beerşeba'daki İsrail Savunma Kuvvetleri Güney Komutanlığı'nda değerlendirmede bulunuyor, 8 Ekim 2023. (İsrail Savunma Kuvvetleri)
  İsrail Savunma Kuvvetleri Genelkurmay Başkanı Korgeneral Herzi Halevi, Beerşeba’daki İsrail Savunma Kuvvetleri Güney Komutanlığı’nda değerlendirmede bulunuyor, 8 Ekim 2023. (İsrail Savunma Kuvvetleri)
 • 9 Ekim 2023'te Gazze'den İsrail'e roket salvosu atıldı.(İBRAHİM HAMS/AFP)
  9 Ekim 2023’te Gazze’den İsrail’e roket salvosu atıldı.(İBRAHİM HAMS/AFP)
 • BM barış güçleri, güneydeki Kfar Kila köyünde Lübnan-İsrail sınırının Lübnan tarafında devriye geziyor, arka planda kuzey İsrail kasabası Metulla var, Lübnan, 9 Ekim 2023. (AP Fotoğrafı/Hassan Ammar)
  BM barış güçleri, güneydeki Kfar Kila köyünde Lübnan-İsrail sınırının Lübnan tarafında devriye geziyor, arka planda kuzey İsrail kasabası Metulla var, Lübnan, 9 Ekim 2023. (AP Fotoğrafı/Hassan Ammar)
 • Savunma Bakanı Yoav Gallant, 9 Ekim 2023'te İsrail Hava Kuvvetleri'nin Tel Aviv'deki IDF karargahındaki yer altı komuta merkezinde görülüyor. (Ariel Hermoni/Savunma Bakanlığı)
  Savunma Bakanı Yoav Gallant, 9 Ekim 2023’te İsrail Hava Kuvvetleri’nin Tel Aviv’deki IDF karargahındaki yer altı komuta merkezinde görülüyor. (Ariel Hermoni/Savunma Bakanlığı)
 • IDF Genelkurmay Başkanı Korgeneral Herzi Halevi, Gazze Şeridi sınırına yakın birliklerle konuşuyor, 9 Ekim 2023. (İsrail Savunma Kuvvetleri)
  IDF Genelkurmay Başkanı Korgeneral Herzi Halevi, Gazze Şeridi sınırına yakın birliklerle konuşuyor, 9 Ekim 2023. (İsrail Savunma Kuvvetleri)

About Author

Bir yanıt yazın

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!
Sitemizde bulunan bazi haber içerikleri farklı sayfalardan çekilmektedir.

İletişim

HABER KALDIRMA – HABER DÜZELTME – ÖNERİ VE ŞİKAYET – REKLAM VE İŞBİRLİKLERİ için

Bizimle İletişim Kurun / KONTAK

Diyar21 Merkez Haber

MAGAZİN MANŞET

Salih Bandemci: “İlk defa yoksul birini oynuyorum”

Salih Bandemci: "İlk defa yoksul birini oynuyorum" Ulan İstanbul, İstanbullu Gelin, Öyle Bir Geçer Zaman Ki, son olarak ise Kulüp...
Devamını Oku
MANŞET POLiTiKA & SiYASET

Adaylar ne zaman açıklanacak? Erdoğan tarih verdi

Adaylar ne zaman açıklanacak? Erdoğan tarih verdi Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde AKP adına yarışacak adayların ne zaman açıklanacağını Yunanistan...
Devamını Oku
MANŞET Yaşam

Güner Babacan son yolculuğuna uğurlandı

Güner Babacan son yolculuğuna uğurlandı DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan’ın annesi Güner Babacan’ın naaşı Karşıyaka Mezarlığı’nda toprağa verildi. Ali...
Devamını Oku
Amedspor MANŞET SPOR

AMEDSPOR’DA ÇÖKÜŞ DEVAM EDİYOR 1-1

AMEDSPOR’DA ÇÖKÜŞ DEVAM EDİYOR 1-1 TFF 2. Lig Kırmızı Grupta Alagöz Holdıng Iğdırspor , kardeş kulüplerden Amedspor’u ağırladı. Çekişmeli geçen...
Devamını Oku
MAGAZİN MANŞET

Halil İbrahim Ceyhan rakiplerini geride bıraktı

Halil İbrahim Ceyhan rakiplerini geride bıraktı Erkek oyuncular sosyal medya kullanıcıları tarafından, kasım ayında da milyonlarca paylaşımda yorumlandı. MTM Medya...
Devamını Oku
Diyarbekirspor MANŞET SPOR

DİYARBEKİRSPOR UYGUN ADIM PLAY-OFF’A DOĞRU…

DİYARBEKİRSPOR UYGUN ADIM PLAY-OFF'A DOĞRU Ankara Demirspor'u 2-1 yenerek rakibiyle puanlarını eşitleyen Diyarbekirspor, çıkışını devam ettirerek Play-Off potasına bir adım...
Devamını Oku
MANŞET Yaşam

Yeni yargı paketinin ayıntıları ortaya çıktı! 105 madde değişiyor

Yeni yargı paketinin ayıntıları ortaya çıktı! 105 madde değişiyor Yeni yargı paketinin ayıntıları ortaya çıktı! Adli para cezaları, hakaret suçu,...
Devamını Oku
MAGAZİN MANŞET

Miray Daner ve Deniz Can Aktaş objektif karşısında!

Miray Daner ve Deniz Can Aktaş objektif karşısında! Hudutsuz Sevda diziziyle ekranda olan Miray Daner ve Deniz Can Aktaş Hello için...
Devamını Oku
MANŞET POLiTiKA & SiYASET

Akşener : 14’e 35 CHP’ye hayır çıktı, üçüncü yol oluşturacağız

Akşener : 14'e 35 CHP'ye hayır çıktı, üçüncü yol oluşturacağız Akşener: 14 evet, 35 hayırla üçüncü yolu oluşturmaya gayret edeceğiz...
Devamını Oku
MAGAZİN MANŞET

“Bir Derdim Var”dan final fragmanı paylaşıldı

"Bir Derdim Var"dan final fragmanı paylaşıldı Birce Akalay ve Mert Fırat’ı başrollerinde yer aldığı dizinin dün akşam yayınlanan beşinci bölümü parçalanmış...
Devamını Oku
Deprem MANŞET Yaşam

Depremzedeyiz diyerek daire kiralayıp fuhuş yaptılar

Depremzedeyiz diyerek daire kiralayıp fuhuş yaptılar... Bursa'da kendilerini depremzede olarak tanıtıp kiraladıkları apart dairelerde kadınları fuhşa zorlayan 4 kişi, gözaltına...
Devamını Oku
MAGAZİN MANŞET

Oya Doğan “Sete Gittim” için “Yabani” setini ziyaret etti!

Oya Doğan “Sete Gittim” için "Yabani" setini ziyaret etti! Gazeteci, yazar ve Dizi Doktoru Oya Doğan, “Sete Gittim” YouTube programıyla setlere konuk...
Devamını Oku
MANŞET POLiTiKA & SiYASET

İYİ Parti’de istifa dalgası sürüyor… Niğde Merkez İlçe Başkanı Selçuk Demir..

İYİ Parti’de istifa dalgası sürüyor... Niğde Merkez İlçe Başkanı Selçuk Demir partilerinden istifa etti. İYİ Parti Niğde İl Başkanı İbrahim...
Devamını Oku
MAGAZİN MANŞET

“Yıldızlar Bana Uzak”tan ilk tanıtım yayınlandı!

"Yıldızlar Bana Uzak"tan ilk tanıtım yayınlandı! atv’nin yeni dizisi ‘Yıldızlar Bana Uzak’ sırlarla dolu aşk ve intikam hikâyesiyle izleyicileri derinden...
Devamını Oku
GÜNCEL MANŞET

Erdoğan : Guterres küresel sistemin alarmına bastı

Erdoğan : Guterres küresel sistemin alarmına bastı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Yunanistan ziyareti dönüşünde uçakta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan,...
Devamını Oku
GÜNCEL MANŞET

Adaylar ne zaman açıklanacak? Erdoğan tarih verdi

Adaylar ne zaman açıklanacak? Erdoğan tarih verdi Erdoğan, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde AKP adına yarışacak adayların ne zaman açıklanacağını Yunanistan...
Devamını Oku
MAGAZİN MANŞET

Eda Ece’den ilk hamilelik pozu!

Eda Ece'den ilk hamilelik pozu! Yasak Elma dizisindeki Yıldız rolüyle geniş bir hayran kitlesine ulaşan Eda Ece, haziran ayında basketbolcu...
Devamını Oku
Dış Basın MANŞET

Yunan medyasında Cumhurbaşkanı Erdoğan manşetleri

Yunan medyasında Cumhurbaşkanı Erdoğan manşetleri Erdoğan'ın Yunanistan'a ziyareti Yunan medyasında büyük ses getirdi… Yunan medyası Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Atina ziyaretini manşetlerine...
Devamını Oku
MAGAZİN MANŞET

Yıldız oyuncu kadrosuyla “Mest-i Aşk”in vizyon tarihi belli oldu

Yıldız oyuncu kadrosuyla "Mest-i Aşk"in vizyon tarihi belli oldu ENG Yapım Medya ile Semarya Film ortak yapımı Mevlana Mest-i Aşk...
Devamını Oku
MANŞET POLiTiKA & SiYASET

Ekrem İmamoğlu Akşener’in İstanbul Cakarta’ya döndü sözünü üstüne alınmadı..

Ekrem İmamoğlu Akşener'in İstanbul Cakarta'ya döndü sözünü üstüne alınmadı.. İyi Parti, Genel İdare Kurulu'nda (GİK) değerlendirdiği CHP'nin ittifak teklifini reddetti....
Devamını Oku