CHANGE  LANGUAGE

Solingen Kundakçısı Yakalandı..D21 News

Solingen Kundakçısı Yakalandı. Yarın Basın Açıklaması Yapılacak.

25 Mart 2024 tarihinde Almanya’nın Solingen kentinde 4 katlı binada çıkan yangında hayatını kaybeden 4 Bulgaristan vatandaşı Türk’ün ölümüne sebep olan yangının kundakçısı 32 yaşındaki Daniel Z. yakalandı.

Wuppertal polisi ve savcılığı, Solingen’deki Grünewalder Straße’de meydana gelen yanıga ilişkin 8 Nisan 2024 tarihinde bir basın toplantısı düzenleyecek.

Solingen Kundakçısı Yakalandı. Yarın Basın Açıklaması Yapılacak.
Solingen Kundakçısı Yakalandı. Yarın Basın Açıklaması Yapılacak.

Tarih: 10 Nisan 2024 Çarşamba, 12:00 Yer: Wuppertal Polis Merkezi, 42285 Wuppertal, Friedrich-Engels-Allee 228

Polis, basın toplantısına katılmak isteyen 300 araçlık otopark sıkıntısı nedeni ile toplantıya katılımın erken zamanda sağlanmadı yönünde uyarıda bulundu.

Haber: Silayolu.com 

Palalı saldırı ortaya çıkardı: Almanya’daki kundaklamayla ilgili 1 gözaltı

Almanya’da pazartesi günü bir kişiyi palayla yaralayan Daniel S.’nin, 25 Mart’ta 4 kişinin hayatını kaybettiği yangınla ilişkili olduğu tespit edildi.

DUVAR – Almanya’nın Solingen kentinde, geçtiğimiz ay dört katlı bir binada meydana gelen yangınla ilgili bir kişi gözaltına alındı. Yangında, Kuncho Z. (29), eşi Katia (28) ve iki küçük çocukları Galia (2) ile Emilia (üç aylık) hayatlarını kaybetmişti. Alman kamuoyuna yansıyan bilgilerde ölen ailenin Bulgar olduğu aktarılmıştı ancak Diyanet İşleri Türk İslam Birliği (Ditib), hayatını kaybedenlerin Türk asıllı Bulgaristan vatandaşları olduğunu belirtmişti.

Daniel S. isimli şüpheli, ilk olarak pazartesi günü yaşanan palalı saldırıyla ilgili gözaltına alınmıştı. Bir kişiyi palayla yaralandığı belirtilen Daniel S.’nin, Solingen kentindeki yangınla ilişkili olduğu belirlendi.

25 Mart’ta meydana gelen yangının ardından kundaklama iddiasını araştıran polis, güvenlik kameralarını incelemiş ve binanın yakınlarında ‘şüpheli davranan’ bir erkek tespit etmişti. Güvenlik kamerasından elde edilen görüntüleri karşılaştıran yetkililer, bu kişinin Daniel S. olduğunu tespit etti.

Öte yandan, 39 yaşındaki şüphelinin kundaklanan evin eski kiracısı olduğunu ve kira borçları nedeniyle 2022 baharında evden atıldığı kaydedildi. Daniel S.’nin evinde, yangın hızlandırıcı bir kimyasal ve olay günü giydiği kıyafetler bulundu.

(DIŞ HABERLER SERVİSİ)

Kaynak: GazeteDuvar

Solingen’de 4 kişinin öldüğü yangının ön raporundan ‘kundaklama’ çıktı

Almanya’nın Solingen kentinde Türkiyeli dört Bulgaristan vatandaşının öldüğü yangınla ilgili hazırlanan ön rapor, yangının kasıtlı olarak çıkarıldığına işaret etti.

DUVAR – Almanya’nın Solingen kentinde 25 Mart Pazartesi çıkan yangında ölü sayısı dörde yükseldi. Dört katlı binada çıkan yangında hayatını kaybeden aynı aileden ikisi çocuk dört kişinin Türkiyeli Bulgaristan vatandaşları olduğu ortaya çıktı.

Almanya kamu kanalı ARD’nin Tagesschau programında aktarıldığına göre, Kuzey-Ren Vestfalya eyaletindeki yangın sonrası yapılan incelemenin ön raporu, yangının kundaklama sonucu çıktığına işaret etti. Wuppertal Savcılığı’nın, cinayet şüphesiyle soruşturma yürüttüğü belirtildi. Yangından iki gün sonra ön raporun bulgularını kamuoyu ile paylaşan Wuppertal Savcılığı, yangının kasıtlı çıkarıldığını kaydetti. Öte yandan, olayda ‘yabancı düşmanı saik’ olduğuna dair bir kanıta rastlanmadığı ifade edildi.

YANGIN MERDİVEN BOŞLUĞUNDA ÇIKTI, BEŞ DAKİKA İÇİNDE ÇATIYA SIÇRADI

Savcılığın öne raporuna göre, yangın, binanın merdiven boşluğunda çıkmış ve duman detektörleri uyarı verse de beş dakika içinde çatıya sıçramıştı. İtfaiye ekipleri olay yerine geldiğinde ahşap merdiven boşluğu tamamen yanmıştı; bu da kaçış yolunun kapalı olduğu anlamına geliyordu. Panik halindeki bazı kişiler pencerelerden atladı.

Wuppertal savcısı Heribert Kaune-Gebhardt, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, ahşap merdiven boşluğunda ‘yangını hızlandırıcı madde kalıntılarının’ bulunduğunu aktardı, bu nedenle kundaklamanın ‘kasten yapıldığının’ varsayılması gerektiğine işaret etti. Olay, bu nedenle cinayet veya cinayete teşebbüs şüphesiyle soruşturuluyor.

TÜRKİYE’NİN DÜSSELDORF BAŞKONSOLOSLUĞU’NDAN TAZİYE MESAJI

Yangının ardından Türkiye’nin Düsseldorf Başkonsolosluğu’ndan da olaya ilişkin açıklama yapıldı. Başkonsolosluğun resmi X (eski adıyla Twitter) hesabından 26 Mart Salı günü yapılan açıklamada, “Solingen’de yaşadıkları apartmanda dün sabaha karşı çıkan yangında hayatını kaybeden Bulgaristan Türkü soydaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı yakınlarına başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz” ifadeleri kullanıldı.

Açıklamada, “Sözkonusu yangının mahiyetinin biran evvel soruşturularak açıklığa kavuşturulmasını önemle temenni ediyoruz. Bu kapsamda Başkonsolosluğumuz ilgili makamlarla temasta kalmaya devam edecektir” bilgisi de paylaşıldı.

Ne olmuştu?

Almanya’nın Solingen kentindeki Grünewalder Sokağı’nda 25 Mart Pazartesi günü dört katlı bir binada çıkan yangında ilk belirlemelere göre biri çocuk üç kişi yaşamını yitirmiş, 21 kişi yaralanmıştı. İtfaiyeden yapılan açıklamada Höhscheid semtindeki eski binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktığı belirtilmişti.

Almanya basınına yansıyan haberlerde de yangının çıktığı binanın yaklaşık 100 yıllık olduğu bilgisi paylaşılmıştı. Yangın sonrasında çatı katında yaşayan bir kişinin kayıp olduğu, yaralanan 21 kişiden dokuzunun durumunun da ağır olduğu bilgisi basına yansımıştı.

Solingen’de düzenlenen protesto gösterisine 200 kişi katıldı

Solingen’de meydana gelen yangında hayatını kaybeden 4 kişinin ardından düzenlenen protesto gösterisine 200 kişi katıldı.

Eylemde, polis ve savcılığın olayı detaylı bir şekilde araştırması talep edildi. Güvenlik önlemleri kapsamında polis yolları kapatarak eylemi bir saat boyunca izledi.

Yanan evde yaşamını yitiren Bulgaristanlı Türk aile için bir dakikalık saygı duruşu gerçekleştirildi. D21 Haber

Solingen’de yanan evin önündeki eyleme 200 kişi katıldı

25 Mart sabah erken saatlerinde Solingen’de ağırlıklı göçmenlerin yaşadığı dört katlı bir binanın kundaklanması ve dört kişinin hayatını kaybetmesinden dört gün sonra, 28 Mart perşembe günü akşam saatlerinde kentte bir protesto gösterisi düzenlendi. Değişik antifaşist örgütler tarafından çağrısı yapılan ve Grünewalder Caddesinde bulunan binanın önünde gerçekleşen eyleme 200 kişi katıldı. Bir dakikalık saygı duruşuyla başlayan eylemde yapılan konuşmalarda polise ve savcılığa olayın bütün yönleriyle araştırılması çağrısı yapıldı. Wuppertal Savcılığı, yangının bir kundaklama sonucunda çıktığını, ancak yabancı düşmanı bir saldırı olmadığını açıklamıştı.

Konuşmalarda savcılığın hangi bilgiye dayanarak yabancı düşmanı bir kundaklamanın olmadığı yönündeki açıklaması soruldu. Bir saat süren eylem eylem sırasında polis yollaları kapatarak güvenlik önlemi aldı. Yanan evin en üst katında oturan dört kişilik Bulgaristanlı Türk aile yangında yol olmuştu. Solingen’de 29 Mayıs 1993’de neonaziler tarafından kundaklanan Genç ailesine ait evde beş kişi hayatını kaybetmişti. (YH)

Almanya’da yangın! 4 Türk hayatını kaybetti

Solingen Yangını Kundaklama Çıktı.

Almanya’nın Solingen kentinde pazartesi günü 4 katlı binanın çatı katında çıkan yangında 29 yaşındaki baba, 28 yaşındaki anne, üç yaşındaki çocukları ve 5 aylık bebekleri yanarak hayatlarını kaybetti.

Bild Gazetesinde yer alan habere göre, uzmanlar tarafından savcılığa bildirilen raporda yangının bir kundaklama olduğu ifade edildi. Savcılığa göre bina sakinlerinin verdikleri bilgiye göre, binanın aynı zamanda duman dedektörleriyle de uygun şekilde donatılmış olduğu ve dedektörlerin çalışır vaziyette olduklarını ifadelerinde belirttiklerini aktardı.Ancak alevler ailenin kaçış yollarını kapattı.

Solingen Yangını Kundaklama Çıktı.
Solingen Yangını Kundaklama Çıktı.

Müfettişlere göre yangına dair merdiven boşluğunda hızlandırıcı yanıcı madde bulunduğu ifade edildi. Bunun sonucunda çıkan yangın, hızla 100 yıllık eve sıçradı ve apartmanın ahşap merdivenleri ile ahşap tavanlarını yangın hızlanmasında büyük rol oynadı.

Birkaç gün öncede öncede aynı binada ufak bir yangın çıkmış

BİLD’in edindiği bilgiye göre, günler önce merdiven boşluğunda yangın çıkmıştı. Koridorda bir bebek arabasının alevler içinde kaldığı aktarıldı. 4 kişinin hayatını kaybettiği yangında dokuz kişi daha yaralandı ve ev oturulamaz hale geldi.

Yaşanan yangın Türk toplumunu derinden etkiledi

Yıllar önce 29 Mayıs 1993 yılında yine Solingen kentinde bir Türk ailenin oturduğu ve aileden 5 kişinin hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan kundaklama sonrası, pazartesi günü yine Solingen kentinde kundaklama olduğu iddia edilen yangında Bulgaristan doğumlu Türk aileden 4’nün hayatını kaybetmesi yaşanan acıları tekrar hatırlattı.

Polis olayla ilgili görgü şahitleri arıyor. Olaya dair bilgisi olanlar 0202/2841122 veya nrw.tippportal.de veya 110 polis imdat numarasını arayabilirler.

Fotoğraf: Blaulicht Aktuell Haber: Silayolu.com

 

Biri çocuk 4 Türk hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı.
Biri çocuk 4 Türk hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı.

Almanya‘nın batısında bulunan Solingen şehrinde, dört katlı bir evde çıkan yangında 2’si çocuk 4 kişi hayatını kaybetti. Yangında 9 kişi ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı.

KURTULMAK İÇİN PENCERELERDEN ATLADILAR

Solingen’deki dört katlı bir evin ikinci katında henüz nedeni belirlenemeyen bir yangın çıktı. Hızla yayılan yangın sonrası itfaiye ekipleri binadan en az 21 kişiyi tahliye etti. Görgü tanıkları, yangından kaçmak için pencerelerden atlayan çok sayıda kişinin ağır yaralandığını söyledi.

 

Solingen Belediye Başkanı Tim Kurzbach, olay yerine gelerek ekiplerden bilgi aldı. Belediye binasında bayrakların yarıya indirilmesini emretti ve “Ölenler için dua ediyorum ve yaralıların en kısa sürede iyileşmelerini diliyorum” dedi.

BAŞKONSOLOSLUKTAN AÇIKLAMA

Türkiye’nin Düsseldorf Başkonsolosluğunca X sosyal medya platformundan yapılan açıklamada, yangının mahiyetinin bir an önce soruşturularak açıklığa kavuşturulması istendi. Açıklamada, şunlar kaydedildi:

“Solingen’de yaşadıkları apartmanda dün sabaha karşı çıkan yangında hayatını kaybeden Bulgaristan Türkü soydaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı yakınlarına başsağlığı, yaralılara ise acil şifalar diliyoruz. Söz konusu yangının mahiyetinin bir an evvel soruşturularak açıklığa kavuşturulmasını önemle temenni ediyoruz. Bu kapsamda Başkonsolosluğumuz ilgili makamlarla temasta kalmaya devam edecektir.” Kaynak: Haberler

Solingende yangın: 4 kişi öldü

Polisten yapılan açıklamada, Höhscheid semtindeki eski binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktığı belirtildi.

İtfaiyeden yapılan açıklamada, 4 katlı binanın 2. katında başlayan yangına çatı katındaki evlerinde gece uyurken yakalanan aynı aileden 2si çocuk 4 kişinin yaşamını yitirdiği, 2si ağır 9 kişinin yaralandığı belirtildi.

 

Yangının ardından binadaki 21 kişinin tahliye edildiği aktarılan açıklamada, dumandan etkilenen çok sayıda kişinin olay yerinde tedavi altına alındığı kaydedildi.

Polis binada yaşayanların kimliklerine ilişkin açıklama yapmazken, çevre sakinlerinden edinilen bilgiye göre, ölen kişilerin Bulgar vatandaşı olduğu belirtildi.

İnceleme sürüyor
Kuzey Ren Vestfalya (KRV) Eyalet Başbakanı Hendrik Wüst, sosyal medya platformu Xten yaptığı açıklamada, Solingende yaşanan olayın kendisini derinden etkilediğini söyledi.
Wüst, “Korkunç bir trajedi. İnsanlar beklenmedik bir şekilde hayatlarından koparılıyor. Düşüncelerim, tamamen iyileşmelerini dilediğim yaralılar ve yakınlarıyla birlikte. Olay yerindeki kurtarma ekiplerine teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Solingen Belediye Başkanı Tim Kurzbach da olay yerinde inceleme bulundu.

Belediye binasındaki bayrakların yarıya indirileceğini belirten Kurzbach, ölenler için üzüntü duyduğunu belirtti, yaralılara acil şifa diledi.

Kurzbach, “Sizden beklemenizi ve daha sonraki araştırmaların neler ortaya çıkaracağını görmenizi rica ediyorum. Bana göre, böyle bir anda herkesin spekülasyon yapmaktan kaçınması gerekiyor. Polis ve savcılık yapılması gereken her şeyi yapıyor.” dedi.

Yangının çıkış nedeniyle ilgili incelemenin sürdüğü kaydedildi. Kaynak: Msn.Com

Solingen’de yangın faciası! Biri bebek 4 Türk hayatını kaybetti

Bild gazetesinde yer alan bilgilere göre, Almanya’nın Kuzey Ren Vestfalya (KRV) eyaletine bağlı Solingen kentindeki eski bir binanın birinci katında çıkan yangın kısa sürede ahşap tavanlara ve merdivenlere yayıldı.

Yangının etkisi ile binanın camları kırıldı ve gece yarısı büyük bir patlama sesi duyuldu. Gece saat 02.50 sıralarında, birden fazla kişi, aynı anda itfaiyeye ihbarda bulundu. Yerel basında çıkan haberlere göre, itfaiye ekipleri 6 dakika içinde olay yerine ulaştı, yangına 120’ye yakın ekiple müdahale edildi.

6 SAATLİK MÜDAHALE SONUNDA SÖNDÜRÜLDÜ, BİR AİLE YOK OLDU

İtfaiye ekiplerinin yaklaşık 6 saat süren müdahalesinin ardından yangın kontrol altına alındı. Ekipler küle dönen binanın enkazında iki yetişkin ve bir çocuğun cansız bedenine ulaştı. Arama kurtarma köpekleri ile binada arama yapan ekipler öğleden sonra tavan arasında küçük bir bebeğin daha bulunduğunu açıkladılar.


Yangında hayatını kaybedenlerin hepsinin aynı aileden olduğu düşünülüyor
Yangında 9’u ağır 21 kişi de yaralandı, yaralıların çevredeki hastanelere kaldırılarak tedavi altına alındığı öğrenildi.

CEHENNEMİ YAŞADILAR! KURTULMAK İÇİN CAMDAN AŞAĞI ATLADILAR

Görgü tanıkları aralarında çocukların da olduğu çok sayıda kişinin alevlerden kaçmak için üst katlardaki pencerelerden sokağa atladığını anlattı.

İtfaiye ekiplerinin müdahalesine rağmen camdan atlayan bir kişinin, bir arabanın üzerine düştüğü ve yaralandığı öğrenildi.

Olaya savcılığın el koyduğu ve soruşturma başlattığı belirtilirken, yangının nasıl ve neden çıktığına dair henüz bir açıklamada bulunulmadı.

IRKÇILARIN EN ETKİLİ ÖLDÜRME ARACI! AKILLARA SOLİNGEN FACİASINI GETİRDİ

Olay 30 yıl önce şehirde Neonazi gençlerin Genç ailesinin evini kundaklaması üzerine 5 vatandaşımızın öldüğü yangın faciasını anımsattı.

Alman kentlerinde kundaklama olayları geçmişten bu yana ırkçıların en etkili “öldürme aracı”.

KRW Eyalet Başbakanı Wüst Solingen’deki yangın faciası ile ilgili yayınladığı taziyede “Solingen’den gelen haberlerden derin bir üzüntü duyuyorum, korkunç bir trajedi. İnsanlar beklenmedik bir şekilde hayattan koptu. Duygularım yakınları ve yaralılarla birlikte” ifadelerini kullandı. Kaynak: Posta 

 

Almanya’nın Solingen kentindeki 4 katlı binada çıkan yangında, ilk belirlemelere göre biri çocuk 3 kişi hayatını kaybetti, 21 kişi yaralandı.

Yangının nedeni henüz belirlenemedi ve arama kurtarma çalışmaları devam ediyor.

Yangında hayatını kaybedenlerden birinin çocuk olduğu ve çatı katında yaşayan bir kişinin kaybolduğu belirtildi. Binada yaşayanların kimlikleri ve milliyetleriyle ilgili henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Haberturk

Almanya’da 4 katlı binada çıkan yangında çok sayıda ölü ve yaralı var!

Almanya’nın Solingen kentinde 4 katlı binada çıkan yangında ilk belirlemelere göre biri çocuk 3 kişi yaşamını yitirdi, 21 kişi yaralandı.

İtfaiyeden yapılan açıklamada Höhscheid semtindeki eski binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktığı belirtildi.

Almanya'da 4 katlı binada çıkan yangında çok sayıda ölü ve yaralı var!
Almanya’da 4 katlı binada çıkan yangında çok sayıda ölü ve yaralı var! YANAN EV..

İlk belirlemelere göre yangında 3 kişinin hayatını kaybettiği, 21 kişinin yaralandığı bilgisi verilen açıklamada, ölenlerden birinin çocuk olduğu ve çatı katında yaşayan bir kişinin kaybolduğu kaydedildi.

Binada yaşayanların kimlikleri ve milliyetleriyle ilgili henüz açıklama yapılmadı.

Arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü bildirildi. Kaynak: AA Herkesduysun

Almanya’da 4 katlı binada yangın: 3 kisi öldü, 21 yaralı

Solingen kentinde 4 katlı binada çıkan yangında 3 kişi hayatını kaybetti. Ölenlerden birinin çocuk olduğu belirtildi.

Almanya’nın Solingen kentinde 4 katlı binada çıkan yangında ilk belirlemelere göre biri çocuk 3 kişi yaşamını yitirdi, 21 kişi yaralandı. İtfaiyeden yapılan açıklamada Höhscheid semtindeki eski binada henüz belirlenemeyen nedenle yangın çıktığı belirtildi.

AA’nın aktardığına göre, ilk belirlemelerde yangında 3 kişinin hayatını kaybettiği, 21 kişinin yaralandığı bilgisi verilen açıklamada, ölenlerden birinin çocuk olduğu ve çatı katında yaşayan bir kişinin kaybolduğu kaydedildi.

Binada yaşayanların kimlikleri ve milliyetleriyle ilgili henüz açıklama yapılmadı. Arama kurtarma çalışmalarının sürdüğü bildirildi. Gazeteduvar

11 yil öncede YANGIN DA .. Almanya’da yangın faciası: 8 Türk öldü

Peki Yangın nasıl başlar?

Yangın nasıl başlar? Yangın, genellikle bir ateşin kontrolsüz bir şekilde yayılmasıyla başlar. Ateşin kaynağı genellikle bir kıvılcım, alev veya yanıcı bir madde olabilir. Yangın, oksijen, yakıcı madde ve ısı üçgeninin birleşmesiyle oluşur.

Bu üç faktörün bir araya gelmesiyle yangın hızla yayılabilir ve büyük hasarlara neden olabilir. Yangınların çoğu insan hatası, elektrik arızaları, doğal afetler veya dikkatsizlik sonucu meydana gelir. Yangınların önlenmesi ve kontrol altına alınması için yangın güvenliği önlemlerinin alınması önemlidir.

Yangınların nasıl başladığını öğrenmek istiyorsanız, çeşitli faktörlerin birleşmesi sonucu yangınların meydana geldiğini söyleyebiliriz.

Genellikle ateş, ısınma kaynakları, kıvılcımlar, elektrik arızaları, dikkatsizlik, yanıcı maddelerin kullanımı veya depolanması gibi etkenler yangınların başlamasına neden olabilir. Bunlar sadece bazı örneklerdir ve yangının başlama nedenleri farklı durumlara göre değişebilir.

Yangınların önlenmesi ve etkilerinin azaltılması için dikkatli olmak, yangın güvenliği önlemlerini almak ve yangın çıktığında hızlıca müdahale etmek önemlidir.

Diyar21 Haber

Diyar21Haber
ASAYİŞ

D21 News – Suç örgütü lideri Barış Boyun, İtalya’da yakalandı ve beraberinde 19 kişi gözaltına alındı.

MAGAZİN

Ersay Üner… MEMLEKETİNDE FESTİVAL ÇOŞKUSU!

GÜNCEL Köpek Saldırıları

Erdoğan’a sunulan başıboş sokak köpekleri raporu, 3 bin 534 trafik kazası ve 437 bin kuduz aşısıyla ilgili bilgiler içermektedir.

MAGAZİN

MACERA DOLU BİR TATİL!

Deprem

İstanbul depremiyle ilgili korkutan açıklama

SAĞLIK

VM Medical Park ve Liv Hospital Samsun Hastaneleri sağlık zirvesinde

DÜNYA

Reisi’nin arkasındaki helikopterde bulunan görevli herşeyi anlattı.. Esrarengiz olay

Yaşam

Bursa Nilüfer’deki evden 8 ton çöp çıktı

Teknoloji

Skoda Superb göz kamaştırdı! Türkiye’de en çok satılan arabanın yerini alıyor

BÖLGE HABER

İlahiyat Dekanı Abuzer: Kudüs’e yeniden sancağımız dikilecektir

DÜNYA

Norveç : Netanyahu’yu havalimanında tutuklayacağız

Yaşam

A101 kurbanlık fiyatlarını açıkladı! A101 büyükbaş hisse ve küçükbaş kurbanlık fiyatları

MAGAZİN Sinema

Dünya Varmış’ın çekimleri Bodrum’da başladı

SAĞLIK

Fazla tuz tüketimi ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir

DiYARBAKIR YEREL HABER Yaşam

Kayapınar’da Apartman katında çıkan yangın paniğe neden oldu

MAGAZİN

Gora 4 Gora geliyor

Yaşam

MHRS’den kolay randevu alma yolu: Bu yöntem işe yarıyor, hemen deneyin!

Trafik

2.el otomobilde kayıt dışı satış! Bir otomobil 6 kez el değiştirdi, gerçek kullanıcıya öyle ulaştı

ASAYİŞ DiYARBAKIR YEREL HABER

Diyarbakır’da Büyük Uyuşturucu Operasyonu: 90.000 Kök Kenevir Ele Geçirildi

ASAYİŞ

Ayhan Bora Kaplan davasında Sinan Ateş detayı!

Bir yanıt yazın