CHANGE  LANGUAGE

Özgür Özel’in şaşkına çeviren içki yalanı..D21 Haber

Özgür Özel, Kayseri ve Konya’da içkili mekan olmadığından şikayet etti…

Özgür Özel’in Kayseri ve Konya ile alakalı şaşkına çeviren içki yalanı

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, yerel seçim çalışmaları kapsamında katıldığı canlı yayında, AK Parti’nin yönettiği şehirlerde içkili mekan olmadığından yakındı.

Özel, “Kayseri ve Konya gibi uzun süredir AK Parti’nin yönetiminde olan yerlerde oteller dışında içkili mekan bulunmuyor. Eğer otel ruhsatı varsa, o da zemin katta değil, en üst katta oluyor. Alkol ruhsatı da verilmiyor. Bir misafirinizle ya da turistlerle Kayseri’de bir balık restoranına gidip bir bardak beyaz şarap isteyin, bakalım” dedi.

Özgür Özel'in şaşkına çeviren içki yalanı
Özgür Özel’in şaşkına çeviren içki yalanı

İşte ÖZGÜR ÖZEL’İN BİR TANE BİLE YOK DEDİĞİ KONYA VE KAYSERİ’DEKİ İÇKİLİ MEKANLAR

Clup İnferno

Clup Inferno, Konya şehir merkezinde yer almaktadır ve ulaşımı oldukça kolaydır. Şehir merkezinden kalkan 96-A numaralı otobüsle rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Konya Rixos Hotel bünyesinde hizmet veren Clup Inferno, 2010 yılından beri şehrin eğlence hayatına yön veren bir mekandır. Genellikle gençlerin tercih ettiği mekanda keyifli konserler düzenlenmektedir. 1200 kişilik geniş bir alana sahip olan mekan, 2013 yılında Vizyon Dergisi tarafından yılın eğlence mekanı seçilmiş ve 2016 yılında En İyi Gece Kulübü ödülünü almıştır.

Özgür Özel’in Kayseri ve Konya ile alakalı şaşkına çeviren içki yalanı

Özgür Özel Kayseri ve Konya’da bir tane içkili mekan olmamasından yakındı…

Yerel seçim çalışmalarını sürdüren CHP Genel Başkanı Özgür Özel katıldığı canlı yayında, AK Parti’nin yönettiği şehirlerde içkili mekan olmadığından şikayet etti.

Özel konuşmasında “Bir tane Kayseri’de, Konya’da AK Parti’nin uzun süredir yönettiği yerlerde oteller dışında bir tane içkili mekan yok. Eğer eskiden Turizm Bakanlığı’ndan ruhsat aldıysa otelde var. Onu da zemin kata izin vermiyorlar.

En üst kata veriyorlar. Bir tane alkol ruhsatı vermiyorlar. Hadi alın yanınıza bir tane misafirinizi yabancı iki tane turist gitsin Kayseri’de bir balık restoranında bir bardak beyaz şarap istesin bakalım.” ifadelerini kullandı.

İşte ÖZGÜR ÖZEL’İN BİR TANE BİLE YOK DEDİĞİ KONYA VE KAYSERİ’DEKİ İÇKİLİ MEKANLAR

Clup İnferno

Clup Inferno, Konya şehir merkezinde bulunmaktadır. Bulunduğu konum gereği ulaşımı son derece rahattır. Şehir merkezinden hareket eden 96-A nolu otobüse binerek, kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.

Clup Inferno, Konya Rixos Hotel bünyesinde hizmet vermektedir. 2010 senesinden bu yana şehrin eğlence hayatına yön veren mekânı olarak öne çıkmaktadır. Çoğunlukla genç kesim tarafından tercih edilen mekânda keyifli konserler yapılmaktadır. Toplamda 1200 kişilik oldukça geniş bir alana sahiptir.

Vizyon Dergisi tarafından 2013 senesinde yılın eğlence mekânı olarak seçilmiş, 2016 senesinde ise En İyi Best seçimlerinde En İyi Gece Kulübü ödülünü almıştır. Mekânda birçok yerli ve yabancı sanatçılar sahneye çıkmaktadır. Şehrin en gözde eğlence mekânı olarak dikkat çeken Clup İnferno’ya şehir dışından da pek çok turist gelmektedir.

Clup İnferno, haftanın her günü hizmet vermektedir. Gece 22.30’da kapılarını açıp, sabah 04.00’da kapılarını ziyaretçilerine kapatmaktadır.

Adres: Ardıçlı Mahallesi, Rixos Hotel Konya 42100 Selçuklu/Konya

Hi Coffee

Hi Coffee, Konya’nın Karatay ilçesinde yer almaktadır. Özel aracınız ile ulaşım sağlayabileceğiniz gibi merkezden kalkan 12-A, 12-8, 13-A ve 13-B nolu otobüslere binerek de gidebilmeniz mümkündür.

Hi Coffee, Konya’nın simgesi olarak görülen Mevlana Müzesi’nin hemen karşısında bulunmaktadır. Kendine özgü bir konsepte sahip olan mekânda, çeşitli kahve çeşitlerinin tadına bakabilir ve sıcacık bir ortamda keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Mekân, Konya’da en çok tercih edilen yerler arasındadır. Gece geç saatlere kadar açık olması ile dikkat çeken mekânda Mevlana Müzesi’ne karşı kahvenizi yudumlayabilir ve arkadaşlarınız ile keyifli sohbetler edebilirsiniz.

Adres: Aziziye Mahallesi, Hendem Sait Çelebi Sk. No:9, 42030 Karatay/Konya

Roof Bar

Roof Bar, Konya şehir merkezine oldukça yakın bir konumdadır. Özel aracınız ile Rauf Denktaş Caddesi üzerinden kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Özel aracınız yok ise 63-A, 63-B nolu otobüslere binerek de gidebilirsiniz.

Roof Bar, Dedeman Konya Hotel bünyesinde hizmet vermektedir. Mekânda Latin geceleri gibi özel etkinlikler düzenlemektedir. Elit ve oldukça kaliteli olan bu mekânda arkadaşlarınız ile geç saatlere kadar dans edebilir ve keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Ayrıca Osmanlı ve Dünya mutfağından pek çok lezzeti de tadabilme fırsatınız bulunmaktadır.

Mekânda bazı günlerde canlı müzik de yapılmaktadır. Şehrin muhteşem manzarasına karşı müzik eşliğinde keyifli dakikalar geçirebileceğiniz eğlence mekânları arasındadır. Alkollü içecek servisi bulunmaktadır.

Adres: Esenler Mahallesi, Sille Yolu Cd. Dedeman Konya Hotel 42080 Selçuklu/Konya

Casa Di Caffe

Casa Di Caffe, Konya şehir merkezine oldukça yakındır. Şehir merkezinden hareket eden 3-A, 3-B, 4-A nolu otobüsler ile kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.

Casa Di Caffe, sıklıkla üniversite öğrencileri ve genç kesim tarafından tercih edilen bir mekândır. Nezih ve sakin bir mekân olmasının yanı sıra sıcak bir atmosfere sahiptir. Arkadaşlarınız ile doyasıya sohbet edebileceğiniz bir ortam sunmaktadır.

Adres: Mamuriye Mahallesi, Ferit Paşa Cd. No:9, 42040 Meram/Konya

Saja Restaurant & Bar

Saja Restautant & Bar, Konya şehir merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır. Özel aracınız ile Yeni İstanbul Caddesi üzerinden kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.

Saja Restaurant & Bar, Ramada Plaza Konya Otel’in 15. katında hizmet vermektedir. Haftanın belirli günlerinde canlı müzik performansları sergilenmektedir. Canlı müzikler akşam saat 22.00’da başlamaktadır. Şehir manzarasına karşı müzik eşliğinde keyifli zamanlar geçirebileceğiniz eğlence mekânları arasındadır.

Mekân çoğunlukla kalabalık olduğu için gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Konya gecelerinizi hareketlendirmek ve renklendirmek adına bu mekânı tercih edebilirsiniz.

Adres: Horozluhan Mahallesi, Yeni İstanbul Caddesi 58/A, 42120 Selçuklu/Konya

Willy Wonder’s

Willy Wonder’s, Konya şehir merkezine yakın bir konumda yer almaktadır. Özel aracınız ile gidebileceğiniz gibi 3-A, 3-B ve 4-A nolu otobüsleri kullanarak da ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.

Willy Wonder’s, şık dekorasyonu ile dikkat çeken mekânlardan biridir. Özellikle genç kesim tarafından tercih edilmektedir. Fast food ağırlıklı menüsü ile şehrin sıcak ortam sunan sakin ve nezih mekânları arasındadır. 24 saat hizmet vermesi ile öne çıkan mekânda arkadaşlarınız ile keyifli zamanlar geçirebilirsiniz.

Üst katı bulunan mekânda harika bir şehir manzarasına karşı bir şeyler yiyip içebilirsiniz.

Adres: Nişantaş Mahallesi, Rauf Denktaş Cd. No:5, 42060 Selçuklu/Konya

Sahne Meram

Sahne Meram, Konya şehir merkezinde yer almaktadır. Özel aracınız ile Yeni Meram Caddesi üzerinden kolay ve hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür.

Sahne Meram, Konya’nın müzikli eğlence mekânları arasında yer almaktadır. Hafta sonları canlı müzik de yapılmaktadır. Nezih ve elit bir mekândır. Sadece eğlence mekânı olarak değil, harika yemekleri ile de ön plana çıkmaktadır. Özellikle hafta sonları oldukça kalabalıktır. Her yaş grubuna uygun olan mekânda harika vakitler geçirebilmeniz mümkündür.

CHP Grup Başkanvekili Özel ret oyu verdik

Arkadaşlarınız ile birlikte canlı müzik eşliğinde bir şeyler yiyip içebilirsiniz. Dört mevsim de hizmet veren mekân, yoğun kalabalık olduğu için gitmeden önce rezervasyon yaptırmanız gerekmektedir. Yemek eşliğinde fasıl ile başlayan müzikler, ilerleyen saatlerde yerini pop müziğe bırakmaktadır.

Sabah 10.00’da kapılarını misafirlerine açan mekân, gece 01.30’da kapanmaktadır. Konya’nın en güzel gecelerini bu eğlence mekânlarında geçirerek, tatilinizi hareketlendirebilirsiniz.

Adres: Melikşah Mahallesi, Yeni Meram Cd. 102 A, 42090 Meram/Konya

Kaynak: Habervitrini

Diyar21Haber
MAGAZİN

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu – 2. KIZLARINA 2. YAŞ PARTİSİ!

ASAYİŞ BÖLGE HABER

Batman’da çeşitli suçlardan aranan 113 kişi yakalandı

Yaşam

Kendi elleriyle ördüğü giysileri Gazze’nin yetim çocuklarına bağışladı

MAGAZİN

Can Bonomo – OĞLU ADIYLA SESLENİNCE!..

MAGAZİN

Edis… MARTILAR ‘KİMLER GELDİ, KİMLER GEÇTİ’ DİZİSİ İLE YENİDEN LİSTELERDE!

DÜNYA Yaşam

İsrail gece yarısı sivillerin çadırlarını bombaladı.. Refah’ta kanlı katliam

DÜNYA

Siyonist işgalciler Gazze’de Filistinlilerin çadırlarını vurdu: 40 şehid

BÖLGE HABER KAZA

Yakıt tankeri ile tır çarpıştı: 3 yaralı

SPOR

Galatasaray, Konyaspor’u 3-1 mağlup ederek şampiyon oldu

Deprem

AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu! Muğla Bodrum’da deprem!

POLiTiKA & SiYASET

Erdoğan, CHP’yi ne zaman ziyaret edecek? AKP’li isim görüşme tarihini duyurdu

MAGAZİN

25 Mayıs reytingleri belli oldu!

KAZA

Mersin’de Star Diyarbakır otobüsü zincirleme kaza yaptı: 10 ölü, 39 yaralı

MAGAZİN

Yargı – BÜYÜK FİNAL GECESİ İLE GENÇLERİN EĞİTİMİNE DESTEK!

Teknoloji

Xbox Next geliyor, PlayStation ayağa kalk büyüğün geldi!

DÜNYA

D21 News – 4 Avrupa ülkesi İHA ordusu kuruyor

MAGAZİN

Nicki Minaj – HAVAALANINDA GÖZALTINA ALINDI!

BÖLGE HABER

Muş’ta gökten yanmayan cisimler yağdı, halk korkuya kapıldı

DÜNYA

D21 News – Polonya’nın Gniezno kentinde sağanak yağış ve dolu hayatı felç etti.

POLiTiKA & SiYASET

Devlet Bahçeli’den asgari ücret açıklaması! İşte, Bahçeli’nin o soruya verdiği cevap

Bir yanıt yazın