CHANGE  LANGUAGE

Keçiören’de polis ailesini katletti: Boşanma süreci yormuş

Keçiören’de polis ailesini katletti

Keçiören’de komiser yardımcısının ailesini katledip intihar etmesiyle ilgili mahalle sakinlerinden önemli iddialar ortaya atıldı. Vatandaşlar komiserin, boşanma aşamasında olması ve Hatay’da görev yapıyor olmasının psikolojisini bozduğunu söyledi.

Polis ailesini katletti

13 Mayıs tarihinde Keçiören’de meydana gelen bir komiser yardımcısının eşini ve 2 çocuğunu katlederek intihar etmesiyle ilgili mahalle sakinleri önemli iddialarda bulundu. 19 Mayıs Mahallesi Çevik Sokak’ta gerçekleşen olayda Veysel Ö. iddiaya göre maddi sıkıntılar nedeniyle eşi ile boşanma aşamasına gelmişti.

Bu süreçte eşi ile sık sık tartıştığı ifade edilen Veysel Ö’nün psikolojisinin bozulmuş olabileceğini iddia eden mahalle sakinleri, tayininin Hatay’a çıkmasının da etkili olabileceğini söyledi. Veysel Ö’nün bir süredir Hatay’da görev yaptığını söyleyen mahalle sakinleri, “Yaşadığı diğer sıkıntılarla üst üste gelince psikolojisi iyice bozuldu” diye konuştu. Olaydan önce kimseyle bir sorun yaşamadığını söyleyen komşuları ise, “Kendisini çok tanımıyordum. Ama kimse ile bir sorunu olduğunu duymadım. Kendi halinde gelir giderdi evine” dedi.

olay-yeri-ilk-goruntuler.jpg

BOŞANMA AŞAMASI YORDU

Mahalle sakinlerinin iddiasına göre Veysel Ö. maddi sıkıntılar nedeniyle eşiyle boşanma aşamasına geldi. Eşiyle bu süreçte sık sık tartıştığı ifade edilen Veysel Ö’nün psikolojisinin iyi olmadığı iddia edildi. Bir mahalle sakini “Eşiyle boşanma sürecindeydi. Öyle kimselerle bir sorunları da yoktu. Biraz borçları varmış sanırım onunla birlikte boşanma aşaması da ortaya çıkınca psikolojisi kötü etkilendi. Boşanma aşamasının psikolojik olarak yorduğunu düşünüyorum” diye konuştu.

esini-ve-cocuklarini-vuran-polis-veysel-o.jpg

TAYİN İDDİASI

Mahalle sakinleri Veysel Ö’nün tayininin Hatay’a çıkması nedeniyle psikolojisinin bozulmuş olabileceğini iddia etti. Mahalle sakinleri, “Uzun süredir burada yaşıyor ama bir süredir Hatay’da görev yapıyordu. Duyduğumuza göre çok istekli bir tayin değilmiş. Bu nedenle zaten ailesini de götürmemiş. Bunun dışında öyle bir sıkıntısı yoktu. Biraz da borcu varmış sanırım. Yaşadığı diğer sıkıntılarla da üst üste gelince psikolojisi iyice bozuldu” şeklinde konuştu.

olayin-oldugu-daire.jpg

“KİMSEYLE SORUNLARI YOKTU”

Veysel Ö. ve ailesinin kimseyle bir sorun yaşamadığını belirten komşuları, yaşanan olay karşısında çok üzüldüklerini ifade etti. Olayın yaşandığı apartmanda yaşayan bir apartman sakini, “Kendisini çok tanımıyordum. Ama kimse ile bir sorunu olduğunu duymadım. Kendi halinde gelir giderdi evine. Ailesi de gördüğümüz kadarıyla gayet düzgün kişilerdi. Onun dışında çok fazla bir tanışıklığımız yoktu. İzne geldiğinde kimse ile çok sohbet etmez doğrudan evine giderdi. Sadece oğlu Mustafa’yı tanır ve severdik. Bizimle birlikte hemen karşıdaki camiye gelir namaz kılardı. Olaydan bir gün önce de ikindi namazında görmüştüm. Sohbet ettik namazını kıldı evine gitti.” açıklamasında bulundu.

Kaynak: GazeteilkSayfa Read More

Diyar21Haber
Yaşam

e-Devlet kaza tutanağı özelliği geldi, işte detaylar

Deprem

Çorum’da 4.4 Korkutan Deprem!

DÜNYA

D21 News – Almanya, Netanyahu’yu şaşırttı. Eğer buraya gelirse tutuklarız.

DÜNYA

Keskin nişantı tek atışta iki işgalci askerini öldürdü

Yaşam

Taşıt kredisinde en cazip bankalar hangileri! Akbank, 400 Bin TL’ye kadar taşıt kredisi veriyor

MAGAZİN

Netflix Türkiye‘de lider değişikliği

SAĞLIK YEMEK / GIDA

Sağlıklı beslenme demans riskini azaltıyor!

MAGAZİN

Sıla’yla 4 ev değiştirdik!

Teknoloji

iPhone klavyesindeki müthiş araç! Zamandan büyük tasarruf sağlıyor

KAZA

Tır şarampole devrildi: Bir ölü, bir yaralı

BÖLGE HABER KAZA

Mardin’de otomobil ile motosiklet çarpıştı: 1 yaralı

ASAYİŞ BÖLGE HABER

5 ilde tarihi eser kaçakçılığı operasyonu: 13 gözaltı

SPOR

UEFA Avrupa Ligi ve Konferans Ligi finali Türkiye’de oynanacak, çifte müjde geldi!

MANŞET

Ayvalık Açık Hava Film Geceleri 15 Haziran’da başlıyor

GÜNCEL

D21 News – Erdoğan, Filistin’i tanıyan ülkelerin liderlerini tebrik ettiğini belirtti.

POLiTiKA & SiYASET

Mecliste tansiyon yükseldi! Ali Mahir Başarır’la Osman Gökçek birbirine girdi..

SAĞLIK

“Z Kuşağında Miyop Alarmı”

ASAYİŞ

D21 News – Suç örgütü lideri Barış Boyun, İtalya’da yakalandı ve beraberinde 19 kişi gözaltına alındı.

MAGAZİN

Ersay Üner… MEMLEKETİNDE FESTİVAL ÇOŞKUSU!

GÜNCEL Köpek Saldırıları

Erdoğan’a sunulan başıboş sokak köpekleri raporu, 3 bin 534 trafik kazası ve 437 bin kuduz aşısıyla ilgili bilgiler içermektedir.

Bir yanıt yazın