CHANGE  LANGUAGE

İrem Çıray, İnci Taneleri dizisi .. Diyar21 Magazin

İrem Çıray, İnci Taneleri dizisinde Cihan’ın sevgilisi Elif karakterine hayat veren güzel bir oyuncudur

İrem Çıray, İnci Taneleri dizisinde Cihan'ın sevgilisi Elif karakterine hayat veren güzel bir oyuncudur
İrem Çıray, İnci Taneleri dizisinde Cihan’ın sevgilisi Elif karakterine hayat veren güzel bir oyuncudur

Elif, Devlet hastanesinde doktor olarak görev yapmaktadır. Cihan’ın tedavisini yaparken birbirlerine karşı duygusal bir bağ oluşmuştur. İlerleyen bölümlerde Elif ve Cihan çiftinin başlarına neler geleceği merak konusudur.

İnci Taneleri dizisi, Kanal D’nin en popüler yapımlarından biridir ve oyuncu kadrosunda birçok tanınmış isim bulunmaktadır.

 

İnci Taneleri Elif Kimdir? (Cihan’ın Sevgilisi) İrem Çıray Kim?

İnci Taneleri Elif Kimdir? Perşembe günlerinin reyting rekortmeni yapımı İnci Taneleri dizisinde Cihan’ın sevgilisi Elif karakterine İrem Çıray hayat veriyor.

Kanal D ekranlarının en popüler yapımlarından olan İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosunda Kubilay Aka, Hazar Ergüçlü, Yılmaz Erdoğan, Güven Kıraç, Selma Ergeç, Yasemin Conka, Mustafa Yıldıran, Onur Akbay, Muhammet Kulu, Alaz Demir, Ümit Beste Kargin, Özgün Çoban, Orkuncan İzan, Kayra Sır, Begüm Atak, Zeynep Ilgın Çelik, İrem Çıray gibi isimler yer alıyor.

İnci Taneleri Elif Kimdir?
İnci Taneleri dizisinde Cihan’ın sevgilisi Doktor Elif karakterine güzel oyuncu İrem Çıray hayat verecek. Elif, Devlet hastanesinde Doktor olarak görev yapmaktır. Azem Hoca’nın oğlu Cihan vurulduktan sonra tedavisini Elif yapmıştır. Cihan gözlerini açar açmaz Elif’i görmüş ve çok etkilenmiştir. Sonrasında ise numarasını almak için kırk takla atmış ve Elif’i etkilemeyi başarmıştır. Bakalım Elif ve Cihan çiftini nasıl olaylar bekliyor olacak?

İrem Çıray Kim?
Son olarak İnci Taneleri dizisinde Elif karakteriyle izleyici ile buluşan İrem Çıray 1992 yılının Ekim ayında doğmuştur. 2024 yılı itibari ile 22 yaşının içinde olan güzel oyuncu İzmir’de doğup büyümüştür. Çocukluk yaşlarından itibaren oyuncu olmak isteyen Çıray, Ege Üniversitesi Gazetecilik Bölümünden mezun olmuştur. Kore’ye olan merakı ile tanınan ve Kore’ye yerleşen oyuncunun yaklaşık 100 bin takipçili Youtube kanalı da bulunuyor. Ülkemize döndükten sonra BKM ekibine katılan İrem Çıray için burası referans oldu ve İnci Taneleri dizisi oyuncu kadrosuna katıldı.

İrem Çıray Rol Aldığı Yapımlar
İnci Taneleri-Elif
BKM-Çok Güzel Hareketler 2
İrem Çıray Sosyal Medya Hesapları
İnstagram-@iremciray oyuncunun yaklaşık olarak 100 bin takipçisi ve 200 gönderisi bulunuyor.

Youtube- İrem Çıray vlog tarzı içerik paylaşıyor ve 100 bin takipçisi bulunuyo. Kaynak: Diziseti.tv

İnci Taneleri Oyuncuları (Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri)

İnci Taneleri Oyuncuları açıklandı. İnci Taneleri Oyuncu kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Hazar Ergüçlü Kubilay Aka ve Güven Kıraç başrol olarak yer alacak. Türk sinemasının efsane isimlerinden Yılmaz Erdoğan yeni bir dizi hazırlığına başladı. İnci Taneleri dizisinin senarist koltuğunda da Yılmaz Erdoğan oturacak.

Yılmaz Erdoğan’ın senaryosunu yazdığı İnci Taneleri dizisinin yayın tarihi kasım 2023 olarak planlanıyor. Melodram tarzında olacak İnci Taneleri dizisinde dramın karikatürleştirilmiş biçimi izleyicisi karşısına çıkarılacak.

İnci Taneleri dizisinin yönetmen koltuğunda daha önce Gülperi ve Kiralık Aşk dizilerinin de yönetmenliğini üstlenen Şenol Sönmez oturacak. İnci Taneleri dizisinin kanalı ise Kanal D oldu. İnci Taneleri dizisi 13 bölüm olarak ekranlara gelecek.

İnci Taneleri Oyuncuları
Yılmaz Erdoğan (Azem Yücedağ)
İnci Taneleri Oyuncuları arasında hem başrol hem de senarist ekibinde yer alacak Yılmaz Erdoğan 4 Kasım 1967 Hakkari doğumludur. 2023 yılı itibari ile 56 yaşının içinde olan tecrübeli oyuncu eğitim hayatını yarıda bırakarak Nöbetçi Tiyatrosuna katılmıştır. 1988 yılında başlayan Televizyon deneyimine Demet Akbağ ile başrolünü paylaştığı Bir Demet Tiyatro yapımı ile devam etmiştir. Çok Güzel Hareketler programı ile geniş kitlelerce tanınan Yılmaz Erdoğan daha önce Organize İşler 2, Kelebeğin Rüyası, Çok Güzel Hareketler gibi yapımlarda rol almıştır. Oyuncu Belçim Bilgin ile olan evliliğini noktalayan Yılmaz Erdoğan şunda bekardır. Yılmaz Erdoğan 73 kg ağırlığındadır ve 177 cm boyundadır.

Azem öğretmendir. Eşini öldürme suçlaması ile hapishanede uzun yıllar kalmıştır.

İnci Taneleri Oyuncuları Yılmaz Erdoğan

Hazar Ergüçlü (Dilber)
İnci Taneleri Oyuncuları arasında kadın başrol olarak yer alacak Hazar Ergüçlü 1 Ocak 1992 Kıbrıs doğumludur. 2023 yılı itibari ile 31 yaşının içinde olan güzel oyuncu Kuzey Güney dizisinde canlandırdığı Simay Canay karakteri ile tanınmaktadır. Daha önce Hayat Bugün, Menajerimi Ara, Medcezir gibi yapımlarda başrol olarak rol alan Hazar Ergüçlü 170cm boyundadır.

Dilber 18 yaşında zorla evlendirilmiş ancak hiç bir zaman eşi Zahir’e sevgi hissedememiştir. Bu nedenle de ondan hemen kaçmıştır. Şimdilerde Dilber bir meyhanede dans etmektedir. Konsa çıkmaz genelde sadece dans eder. Dilber için malını mülkünü servetini masada bırakacak onlarca adam vardır.

Hazar Ergüçlü inci taneleri oyuncu kadrosunda Dilber karakteri ile yer alacak.

Güven Kıraç (Kasım)
Güven Kıraç 5 Nisan 1960 İstanbul doğumludur. 2023 yılı itibari ile 63 yaşının içinde olan tecrübeli oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Tecrübeli isim daha önce Hekimoğlu, Payitaht Abdülhamid, Beni Böyle Sev gibi yapımlarda rol almıştır.

Güven Kıraç İnci Taneleri dizisinde Yılmaz Erdoğan’ın haya verdiği Azem karakterinin arkadaşı Kasım olarak yer alacak. Kasım eczane sahibidir. Azem’in eşini öldürmediğini Kasım bilir ancak Azem ona kimseye gerçekleri anlatma dediği için anlatmaz. Azem’e maddi desteği Kasım verir.

Yasemin Baştan (Nergiz)
Seksenler dizisi ile çok sevilen Yasemin Baştan İnci Taneleri oyuncu kadrosunda yer alacak. 18 Şubat 1972 İstanbul oyuncu 2024 yılı itibari ile 52 yaşının içindedir. Başarılı oyuncu daha önce Aşkın Tarifi, Güldür Güldür Show gibi yapımlarda rol almıştır.

Nergiz Azem’in yakın arkadaşı Kasım’ın eşidir. Nergiz Azem’i çok sevmektedir.

Selma Ergeç (Piraye Salacak)
1 Kasım 1978 doğumlu Güzel oyuncu Selma Ergeç İnci Taneleri oyuncuları arasına girdi. Sözleşmeye imza atan Selma Ergeç yakında sete çıkacak. 2001 yılında Best Model Of Turkey yarışmasında birinci olmuştur. Can Öz ile 2015 yılında evlenen Selma Ergeç daha önce Camdaki Kız, Vatanım Sensin gibi yapımlarda rol almıştır.

Piraye Ayça’nın annesidir. Düğme tasarımı ve imalatı yapan bir firmanın sahibidir. Son zamanlarda şirketi biraz küçülse de çok çalışmaktadır.

Ülkü Hilal Çiftçi (Ayça)
Ayça 8. sınıf öğrencisidir. Dershaneye zaten gitmektedir. Bir de özel ders almak istemez.

ülkü hilal çiftçi Yılmaz Erdoğan’ın İnci Taneleri oyuncu kadrosunda yer alacak

Özgün Çoban (Tayfun)
İnci Taneleri Oyuncu kadrosunda yer alan Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. 191cm boyundaki oyuncu daha önce Deniz Yıldızı, Arka Sokaklar, Beni Affet, Kapı gibi dizilerde rol almıştır.

Tayfun Ayça’nın dayısı Piraye’nin de kardeşidir. Alkolik bir gençtir. Abisinin kendisini hiç sevmediğini düşünür.

Ümit Beste Kargın
Bir Zamanlar Çukurova dizisi ile beraber tanınan Ümit Beste Kargın 1993 doğumludur. 2024 yılı itibari ile 31 yaşının içinde olan oyuncu 165cm boyunda ve 53kg’dır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Yargı, Ex Aşkım, Aşkların En Güzeli gibi yapımlarda rol almıştır.

Tayfun’un eşi.

Emrah Aytemur (Sırat Sıcak)
Sırat Cihan’ın patronudur. İllegal işler yapan acımasız bir adamdır. Pis işlerini Berzan’a yaptırır.

Emrah Aytemur inci taneleri dizisinde Sırat karakteri ile yer alacak

Orkuncan İzan (Zerre)
1992 Ankara doğumlu yakışıklı oyuncu 2024 yılı itibari ile 32 yaşının içindedir. Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde de oyunculuk dersleri almıştır. Daha önce Güzel Günler, Yargı, Hekimoğlu gibi yapımlarda rol almıştır.

Zerre Dilber’in kuzenidir. Zerre işe yaramaz bir adamdır. Sürekli küfür eder.

Mustafa Yıldıran (Zahir)
Daha önce Söz, Azize, Ramo, İçerde gibi yapımca rol alan Mustafa Yıldıran da İnci Taneleri dizisinde rol alacak. 1984 İstanbul doğumlu oyuncu 2024 yılı itibari ile 40 yaşının içindedir. 178cm boyunda ve 72kg’dır.

Zahir Dilber’in eşidir. Zahir tehlikeli bir adamdır. Dilber ile daha 18’inde evlenmiştir. Dilber’den sürekli para alır ve susar. Dilber’e takıntılı şekilde aşıktır her akşam Dilber’i izlemeye gelir.

Muhammet Kulu (Niyazi)
İnci Taneleri Oyuncuları arasında yer alan Muhammet Kulu 9 Eylül 1991 Bitlis doğumludur. 2024 yılı itibari ile 33 yaşının içinde olan oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Oyunculuk Bölümünden mezun olmuştur. Dha önce Yeşilçam, Azem gibi yapımlarda rol almıştır.

Niyazi Sibel’in şoförüdür.

Kubilay Aka (Cihan)
Daha önce Çukur, Vatanım Sensin, Aşk 101, Zaferin Rengi, 9 Oğuz gibi yapımlarda başrol olarak yer alan Kubilay Aka İnci Taneleri dizisi oyuncuları arasına dahil oldu. 12 Nisan 1995 doğumlu yakışıklı oyuncu 2023 yılı itibari ile 28 yaşının içindedir. 183cm boyundaki Kubilay Aka Çukur dizisinde canlandırdığı Celasun karakteri ile ününe ün katmıştır.İnci Taneleri Kubilay Aka

Onur Akbay (Necmi)
1990 Diyarbakır doğumlu 2024 yılı itibari ile 34 yaşının içindedir. Çukurova Üniversitesi Mezunu olan yakışıklı oyuncu Sıfır Bir dizisinde canlandırdığı Cihat Sarsılmaz karakteri ile tanınmıştır. Daha önce Sokağın Çocukları, Sıfır Bir gibi yapımlarda rol almıştır.

Necmi Cihan’ın yardımcısıdır. Oto yıkama ve park işi yapmaktadırlar.

Rıza Kocaoğlu (Nusret)
Çukur dizisinin Aliço’su olarak tanınan Rıza Kocaoğlu İnci Taneleri oyuncu kadrosunda yer alacak. 19 Mart 1979 de İzmir de dünyaya gelen Rıza Kocaoğlu 45 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk eğitimi alan Rıza Kocaoğlu son dönemde Asaf, Tuzak, Menajerimi Ara ve İçerde gibi dizilerde rol almıştır.

rıza kocaoğlu inci taneleri oyuncusunda kendisine yer buldu.

Kayra Sır (Hatice)
2003 İstanbul doğumlu güzel oyuncu Kayra Sır 2024 yılı itibari ile 21 yaşının içindedir. Lisans eğitimine İstanbul Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünde devam eden Kayra Sır daha önce Çukur, Baba gibi yapımlarda rol almıştır.

Nusret’in kız kardeşi olan Hatice Piraye’nin evinin de hizmetlisidir. 21 yaşında olan Hatice güler yüzlü bir kızdır.

Begüm ATAK ((Yıldız)
Begüm ATAK Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce Adı Mutluluk, Ah Neriman, Bizim Evin Halleri gibi yapımlarda rol almıştır.

Yıldız Dilber’im yakın arkadaşıdır. Dilber ile birlikte dansözlük yapar.

Furkan Rıza Demirel (İzzet)
Otel de çalışan gençtir. Arkeoloji eğitimi alabilmek için otelde çalışmaktadır.

Furkan Rıza Demirel inci taneleri dizisi oyuncusu olarak dizi de yer alacak içerik geliştiricidir.

Furkan Murat Uğur (Suat)
Suat Nusret’in kız kardeşi Hatice’ye aşık adam gibi adam bir gençtir. Nusret Cihan’ın yanında otopark ve yıkama işinde çalışır.

Furkan Murat Uğur inci taneleri dizisinde hatice’nin sevgilisi Suat karakteri ile yer alacak

Deniz Erdoğan
Sosyal hizmetler merkezi müdürüdür.

deniz erdoğan inci taneleri oyuncusu olarak dizide yer alacak.

Elif Erol
Kons yapan bir kızdır. Dilber ile yakın arkadaştır.

elif erol inci taneleri dizisinde dansöz bir kız olarak yer alacak

Alaz Demir
İnci Taneleri dizisinin çocuk oyuncusu Alaz Demir İzmit/ Kocaeli doğumludur. Daha önce Bir Küçük Gün Işığı dizisinde rol almıştır.

Mücahit Koçak
Mücahit Koçak inci taneleri dizisinde oyuncu olarak yer alacak

Menderes Samancılar
Menderes Samancılar İnci Taneleri oyuncu kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil olacak. Son olarak Yalı Çapkını’ ve ‘Bambaşka Biri’ dizilerinde yer almıştı usta oyuncu.menderes samancılar inci taneleri oyuncu kadrosuna konuk oyuncu olarak dahil olacak

Cast çalışmalarına devam edilen İnci Taneleri Oyuncuları netleştikçe sitemizde güncel olarak yer vereceğiz. Takipte Kalın!

Azem’in ölen eşinin ismi Hande. Diziseti.Tv

Magazin kelimesi

1. Magazin kelimesinin anlamı nedir?
2. Magazin terimi neyi ifade eder?
3. Magazin kavramı ne anlama gelmektedir?
4. Magazin tabiri ne işaret eder?
5. Magazin neyi ifade etmektedir?

1
Magazin, genellikle ünlülerin yaşam tarzı, ilişkileri, kariyerleri ve günlük hayatları hakkında haberlerin yer aldığı bir yayın türüdür. Bu tür yayınlar genellikle eğlence amaçlı olup, geniş bir okuyucu kitlesine hitap etmektedir. Magazin haberleri, insanların günlük yaşamlarından bir kaçış ve eğlence kaynağı olarak görülmektedir.

 

 

2
Magazin, popüler kültürün bir parçası olarak kabul edilir ve genellikle televizyon programları, dergiler, internet siteleri ve sosyal medya platformları aracılığıyla yayınlanır. Ünlülerin giyim tarzları, ilişkileri, skandalları ve kariyerleri magazin haberlerinde sıkça yer alır. Bu tür yayınlar, okuyucuların ilgisini çekmek ve eğlendirmek amacıyla çeşitli içerikler sunar.

 

 

3
Magazin haberleri, genellikle halkın merak ettiği konuları ele alır ve insanların ünlüler hakkında daha fazla bilgi edinmelerini sağlar. Bu tür yayınlar, bazen eleştiriye maruz kalsa da geniş bir okuyucu kitlesi tarafından ilgiyle takip edilir. Magazin, günümüzde popüler bir yayın türü olup, insanların günlük yaşamlarından bir kaçış ve eğlence kaynağı olarak önemli bir rol oynamaktadır.

 

 

Türk dizileri hakkında bilgi

1. Türk dizileri hakkında bilgi almak isteyenler için farklı bir şekilde yeniden yazıyorum: Türk televizyon dizileri, Türkiye’de oldukça popüler olan ve geniş bir izleyici kitlesine sahip olan televizyon programlarıdır. Bu diziler genellikle dram, komedi, romantizm veya polisiye gibi farklı türlerde olabilir. Türk dizileri, genellikle güçlü senaryoları, etkileyici oyunculukları ve kaliteli prodüksiyonlarıyla tanınır.

2. Türk dizileri, genellikle uzun soluklu hikayelere sahip olup, birçok sezon boyunca izleyicileri ekran başına kilitleyebilir. Bu dizilerde genellikle aşk, aile ilişkileri, toplumsal sorunlar ve tarihi olaylar gibi konular işlenir. Türk dizileri, içerikleriyle izleyicilerin duygusal bir bağ kurmasını sağlayabilir ve hayatın farklı yönlerini ele alarak toplumsal mesajlar iletebilir.

3. Türk dizileri, Türk kültürünü ve yaşam tarzını yansıtan özgün hikayeler sunar. Bu diziler, Türk oyuncuların yeteneklerini sergilemesi ve Türk sinema endüstrisinin gelişimine katkıda bulunması açısından da önemlidir. Türk dizileri, yurt içinde olduğu kadar yurt dışında da büyük bir takipçi kitlesine sahiptir ve uluslararası alanda da tanınmıştır. Türk dizileri, Türk kültürünü ve sanatını dünya çapında tanıtmak için önemli bir araçtır.

 

1 Türk dizileri hakkında bilgi edinin.

2 Türk dizileri, ulusal ve uluslararası platformlarda geniş bir izleyici kitlesine sahiptir. Türk yapımı diziler, genellikle dramatik ögelerle birleştirilmiş güçlü senaryoları ve duygusal derinliğiyle dikkat çeker. Ayrıca, ünlü oyuncu kadroları ve yüksek prodüksiyon kalitesiyle de kendini gösterirler.

3 Türk dizileri, Türk kültürü ve tarihini yansıtan benzersiz bir bakış açısı sunmakla birlikte, genellikle toplumsal konuları ele alarak izleyicilerin ilgisini çeker. Bu nedenle, Türk dizileri hem Türkiye’de hem de dünya çapında büyük bir hayran kitlesine sahiptir.

 

Türk Sineması hakkında bilgi

1. Türk Sineması hakkında bilgi almak isterseniz, Türkiye’nin sinema endüstrisi oldukça zengin ve çeşitlidir. Türk sineması, yıllar boyunca birçok başarılı film ve yetenekli yönetmenlerle tanınmıştır. Türk filmleri genellikle yerel kültürü ve toplumsal konuları ele alırken, aynı zamanda uluslararası alanda da tanınmıştır.

2. Türk sinemasının tarihine baktığımızda, 1914 yılında çekilen ilk Türk filmi olan “Ayastefanos’taki Rus Abidesi” ile başladığını görürüz. Daha sonra Türk sineması, farklı dönemlerde farklı tarzlara ve akımlara sahip olmuştur. Özellikle 1960’lı yıllarda Yeşilçam dönemi olarak adlandırılan dönemde, Türk sineması büyük bir popülerlik kazanmıştır.

3. Günümüzde Türk sineması, uluslararası film festivallerinde ödüller kazanan ve dünya çapında tanınan birçok başarılı film ve oyuncuya ev sahipliği yapmaktadır. Türk sineması, hem yerel izleyicileri hem de yabancı sinemaseverleri etkilemeyi başaran çeşitli türlerde filmler üretmektedir. Türk sineması, kültürel mirasımızı yansıtan ve toplumsal konulara değinen önemli bir sanat dalıdır.

 

 

 

1. Türk Sineması hakkında bilgi edinmek istediğiniz zaman, genellikle Türk film endüstrisinin tarihi, gelişimi, önemli oyuncuları ve yönetmenleri hakkında detaylı bilgiler bulabilirsiniz. Türk sineması, zengin bir geçmişe sahip olup farklı dönemlerde çeşitli türlerde film yapımlarıyla dikkat çekmiştir.

2. Türk sinemasının tarihine bakıldığında, Osmanlı döneminden günümüze kadar uzanan birçok önemli eser ve sanatçı göze çarpmaktadır. Türk sineması, Türk kültürünü ve toplumsal meseleleri ele alan filmleriyle hem ulusal hem de uluslararası alanda dikkatleri üzerine çekmiştir. Sinemaseverler için Türk sineması hakkında detaylı bilgi edinmek oldukça keyifli bir deneyim olabilir.

3. Türk sinemasının bugünkü durumu da oldukça dinamik ve gelişime açık bir şekilde devam etmektedir. Genç yönetmenlerin ve oyuncuların yeni projelerle sektöre katkı sağladığı Türk sineması, sürekli olarak kendini yenileyen bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla, Türk sineması hakkında araştırma yaparken, tarihi kökenlerinden günümüzdeki durumuna kadar geniş bir perspektiften bakmak önemlidir.

 

 

 

1. Türk Sineması hakkında bilgi edinmek istediğinizde, zengin bir geçmiş ve çeşitliliğe sahip bir sektörle karşılaşırsınız. Türk sineması, çeşitli türlerde film ve yapımlarla dolu zengin bir filmografik mirasa sahiptir. Yerli ve yabancı film festivallerinde ödüller kazanan Türk filmleri, uluslararası alanda da dikkat çekmektedir.

2. Türk sinemasının tarihine bakıldığında, Cumhuriyet döneminden günümüze kadar uzanan köklü bir geçmiş gözlemlenir. Türk filmleri, hem dramatik hem de komik türlerde geniş bir yelpazede üretilmekte ve izleyicilere duygusal deneyimler yaşatmaktadır. Yerli oyuncuların ve yönetmenlerin uluslararası alanda da başarı kazandığı görülmektedir.

3. Türk Sineması, son yıllarda uluslararası alanda da büyük ilgi görmekte ve tanınmaktadır. Türk filmleri, farklı kültürlerden izleyicilere hitap ederken, Türk Sineması’nın kendine özgü tarzı ve hikayeleriyle ön plana çıkmaktadır. Türk Sineması, geçmişten günümüze kadar değişen ve gelişen yapısıyla sinema severlerin ilgisini çekmeye devam etmektedir.

 

 

Resim eklemeleri Diyar21 Edit Tarafndan Yapilmistir..​

 

Diyar21Haber
Fenerbahce SPOR

İsmail Kartal’dan flaş paylaşım!

SPOR

Galatasaray’ın şampiyonluğu Dünya basınında

Deprem

Çorum’da korkutan deprem

Yaşam

Adet söktürücü kür tarifi nedir? Adet söktürücü bitki çayları

MAGAZİN

Yargı ekrana veda etti

Yaşam

D21 News – İstanbul’un en çok kredi kartı kullandığı şehir olması dikkat çekici.

MAGAZİN

Sinem Kobal – Kenan İmirzalıoğlu – 2. KIZLARINA 2. YAŞ PARTİSİ!

ASAYİŞ BÖLGE HABER

Batman’da çeşitli suçlardan aranan 113 kişi yakalandı

Yaşam

Kendi elleriyle ördüğü giysileri Gazze’nin yetim çocuklarına bağışladı

MAGAZİN

Can Bonomo – OĞLU ADIYLA SESLENİNCE!..

MAGAZİN

Edis… MARTILAR ‘KİMLER GELDİ, KİMLER GEÇTİ’ DİZİSİ İLE YENİDEN LİSTELERDE!

DÜNYA Yaşam

İsrail gece yarısı sivillerin çadırlarını bombaladı.. Refah’ta kanlı katliam

DÜNYA

Siyonist işgalciler Gazze’de Filistinlilerin çadırlarını vurdu: 40 şehid

BÖLGE HABER KAZA

Yakıt tankeri ile tır çarpıştı: 3 yaralı

SPOR

Galatasaray, Konyaspor’u 3-1 mağlup ederek şampiyon oldu

Deprem

AFAD ve Kandilli Rasathanesi duyurdu! Muğla Bodrum’da deprem!

POLiTiKA & SiYASET

Erdoğan, CHP’yi ne zaman ziyaret edecek? AKP’li isim görüşme tarihini duyurdu

MAGAZİN

25 Mayıs reytingleri belli oldu!

KAZA

Mersin’de Star Diyarbakır otobüsü zincirleme kaza yaptı: 10 ölü, 39 yaralı

MAGAZİN

Yargı – BÜYÜK FİNAL GECESİ İLE GENÇLERİN EĞİTİMİNE DESTEK!

Bir yanıt yazın