CHANGE  LANGUAGE

Magazine Life – Gaddar Kaç Sezon Yayınlanacak?

Gaddar Ne Zaman Final Yapacak? Kaç Sezon Yayınlanacak?

Ay Yapım’ın 19 Ocak Cuma akşamı izleyicisi karşısına büyük ümitler ile çıkardığı Gaddar dizisi ilk iki bölümde aldığı reytingler ile ümit vaat ettiğini gösterdi. Oyuncu kadrosunda Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak ve Hakan Salınmış, Aytaç Uşun ve Uğur Yıldıran’ın yer aldığı Gaddar  dizisi cuma akşamlarının en çok izlenen dizileri arasında yer alsa da Gaddar dizisi Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını dizilerini geçebilecek bir izleyici kitlesine sahip değil. Peki Gaddar Ne Zaman Final Yapacak? Gaddar Kaç Sezon Yayınlanacak?

Gaddar Ne Zaman Final Yapacak?

Gaddar Ne Zaman Final Yapacak? sorusuna cevap verelim. Gaddar dizisi için şuanda bütün planlar 1 sezon üzerine kurulmuş şekilde. Yapım ekibi ilk sezonu sağ salim atlatabilmek için büyük mücadele veriyor; çünkü cuma akşamı haftanın en zor akşamı. Kızılcık Şerbeti, Yalı Çapkını, Arka Sokaklar  ve Ateş Kuşları cuma akşamları Gaddar dizisinin rakip dizileri. Bu kadar güçlü rakiplerin arasında Gaddar’ın bir sezonu çıkarması bile gerçekten başarı.

Gaddar Ne Zaman Final Yapacak en az 20 bölüm ekranda yer alacak

Gaddar dizisi her ne kadar hem oyuncu kadrosu hem de hikaye yönünden güçlü bir dizi olsa da sonuçta hitap ettiği kesim belli. Aynı akşam bir de Arka Sokaklar gibi benzer kitleye hitap eden dizi olunca Gaddar’ın işi daha da zorlaşıyor. Artık televizyon ekranında daha çok kadınlar; açık konuşmak gerekirse erkekler bile artık kadınların izlediğini izlemek zorunda kalıyor; eskiden evin reisi erkekler iken şimdilerde evlerin söz geçeni kadınlar. Bu nedenle de Gaddar dizisi ne yaparsa yapsın Kızılcık Şerbeti ve Yalı Çapkını dizilerinin kitlesine hitap edemeyecektir.

Gaddar Kaç Sezon Yayınlanacak?

Gaddar Kaç Sezon Yayınlanacak? Gaddar dizisi için oyuncular ile anlaşmalar 1 sezon olarak planlanmış durumda. Gaddar dizisinin 2. sezonu için şuanda hiç bir çalışma yok. Gaddar dizisi mayıs sonunu görebilirse bu bile başarı sayılacak.

Gaddar Reytingleri

Gaddar dizisinin ilk iki bölüm reytinglerine bakıldığında dizi birinci bölümde 4 reyting 8. sırada yer alırken Gaddar dizisi 2. bölümde ise 4.36 reyting ile yine 8. sırada yer aldı. Gaddar dizisinin sosyal medya izlenimleri de artıyor. Dizinin hikayesi gerçekten izleyiciyi sardı. Reytinglerin yükselmesi de dizide her şeyin yolunda gittiğini gösteriyor.

Gaddar Ne Zaman Bitecek?

Gaddar Ne Zaman Bitecek? Gaddar Ne Zaman Final Yapacak? Gaddar dizisi bize göre mayıs 2024 sonuna kadar yaklaşık 20 bölüm ekranlarda kalacaktır. Gaddar dizisinin final tarihini 30 mayıs 2024 olarak tahmin ediyoruz. Gaddar dizisinin daha erken final yapması şuan için söz konusu değil. Gaddar dizisinde eğer hikaye izleyici çekmezse bu durumda dizinin izlenme oranları düşecek ve dizi için erken final kararı alınabilecektir.

Gaddar Kaç Sezon Yayınlanacak en az 1 sezon olacak şekilde planlandı

Kaynak: diziseti.tv

Diyar21Haber
KAZA

Antalya / Korkunç kaza: 2 ölü

Deprem

Deprem uzmanı Ahmet Ercan Balıkesir’i işaret etti! 7 büyüklüğünde deprem için Çanakkale’yi de uyardı

Deprem

Elazığ’da 4 şiddetinde deprem

MAGAZİN

Tur Rehberi / SETTEN EĞLENCELİ GÖRÜNTÜLER!

POLiTiKA & SiYASET

İMAMOĞLU’NDAN GENÇLERE: HEPİNİZ UMUTSUNUZ

MAGAZİN

‘HANIMAĞA’NIN ENERJİSİNE YETİŞİLMİYOR!

Yaşam

Emekliler bu habere çok sevinecek!Tüm emeklileri kapsıyor

BÖLGE HABER

Siirt’te minibüsün çarptığı 15 yaşındaki çocuk ağır yaralandı

POLiTiKA & SiYASET

Özgür Özel’den Erdoğan’a sert sözler! 

Hayat

20-26 MAYIS 2024 HAFTASI HAFTALIK BURÇ YORUMLARI…

Yaşam

Yüz binlerce kişi torba yasaya girdi! 5 yıl erken emekli olabilirsiniz

ASAYİŞ

20 ilde ‘Sibergöz-39’ operasyonu!

METEOROLOJİ

Kocaeli, Sakarya, İstanbul hava durumu nasıl? 5 günlük hava tahmin raporu!

Deprem

Naci Görür’den bir deprem uyarısı daha! Tehlikeli bir durum var, önlem alın!

ASAYİŞ

4 ilde ’Ayar-3’ operasyonu!

BÖLGE HABER KAZA

Bitlis’te yolcu otobüsü dereye uçtu: 7 yaralı

SAĞLIK

Pof. Dr. Canan Karatay: Virüs ve mikropları kökten temizliyor

Yaşam

Nedim Şener’den Aytun Çıray’a cevap..

SAĞLIK

Kronik ağrılarla nasıl başa çıkılır?

POLiTiKA & SiYASET

1 Vitrin Haber – Bahçeli yerel seçimleri değerlendirdi