Mart 3, 2024

CHANGE  LANGUAGE

Gündem Haber – Parkta öldürülen kadının son sözü ‘anne yetiş’ oldu

22d6a607 3c08 421b 9a62 e3e84d0e7ced

Ne Oldu !! – Parkta öldürülen kadının son sözü ‘anne yetiş’ oldu

İzmir’de öldürülen Gözde Karamus’un son sözleri ortaya çıktı: Anne Serdar burada çabuk!

İzmir‘deki cinayet tüyler ürpertti. 29 yaşındaki Gözde Karamus, boşanma aşamasındaki eşi Serdar Karamus parkta silahla katledildi. Gözyaşlarına boğulan anne Gülhan Madi, kızıyla yaptığı son görüşmeden şöyle bahsetti: Anne, Serdar burada çabuk aşağı in…

Tarihler 21 Aralık 2023’ü gösterdiğinde İzmir‘deki Sedat Kahraman Parkı’nda korkunç bir olay meydana geldi. Tekstil firması çalışanı Gözde Karamus’un önü boşanma aşamasındaki eşi Serdar Karamus, tarafından kesildi. İkili burada kavga etti.

Serdar Karamus silahını çıkarıp genç kadına 3 el ateş etti. Eşini sırtından ve başından vurdu. Karamus ardından aynı tabancayı bu defa kendi çenesinin altına dayayıp, bir kez daha tetiğe dokundu. Gözde Karamus ile Serdar Karamus, kanlar içerisinde yerde kaldı. Çevredekiler durumu, polis ve 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirdi.

Olay yerine gelen ambulansla özel bir hastaneye kaldırılan Gözde Karamus kurtarılamadı. Serdar Karamus ise ağır yaralı olarak Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’ne kaldırıldı.

Z

Gözde Karamus, İzmir‘de Sasalı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Durumu ağır olan Serdar Karamus’un hastanedeki tedavisinin sürdüğü bildirildi.

Gözde Karamus’un babası Yüksel ve annesi Gülhan Madi, acılarının ilk günkü gibi tazelediğini koruduğunu söyledi. Gözde Karamus’un TARİŞ’ten emekli Kıbrıs gazisi babası Yüksel Madi, kızının olaydan 3 yıl önce Serdar Karamus ile tanışıp evlendiklerini belirtip, “Başlangıçta biz, bu evliliği onaylamadık. Ancak, kızımın istemesi üzerine razı olduk” dedi.

Kızının evlenmesinden 1 yıl sonra eşinden şiddet görmeye başladığını belirten iki çoçuk babası baba Madi, “Kızımı işkence boyutunda dövmeye başlamıştı. Kızımın üzerine çaydanlıktan sıcak su dökmüş. Bağlayıp, dövmüş. Dinlene dinlene dövmüş.

 

Eşinin parkta öldürdüğü Gözde Karamus, cinayet sırasında annesiyle telefondaymış

Banyo yaparken çıplak yerlerine kabloyla vurmuş. Kaldıkları sitenin bahçesinde, herkesin gözü önünde darbetmiş. Kredi kartlarını, maaşını alıyormuş. Artık dayanamayınca kızım gelip, durumu bize anlattı. Geçen 8 Kasım’da boşanma davası açıldı” dedi.

Serdar Karamus’un, kızı ve kendilerini tehdit ettiğini de belirten Yüksel Madi, “Sık sık ‘Birilerini de yakarım giderim’ diyordu. Boşanma davası açılmasından sonra hakkında uzaklaştırma kararı çıkartıldı. Olaydan 20 gün önce iş yerinden çıkan kızımı takip edip, uzaklaştırma kararını ihlal etmiş.

Kızımı öldüren bu caninin en ağır cezayı almasını istiyoruz. Canımız yandı. Kızımızı işe biz götürüp, getiriyorduk. Bir anlık boşluktan faydalanıp, planlayıp, tasarlayarak bu cinayeti işledi” diye konuştu. Gözde Karamus’un annesi Gülhan Madi ise olay günü yaşananları, “Kızım 17.00’de işten çıkacaktı. Normalde biz kendisine eşlik ediyorduk.İzmir'de öldürülen Gözde'ye gözyaşlarıyla veda - Son Dakika Türkiye Haberleri | NTV Haber

 

Üst komşum ‘Ben alırım işten abla’ dedi. Kızımla öğle molasında konuşmuştuk. ‘Sen istediklerimi hazırlayacaksın diye bugün yemek yemeyeceğim’ dedi. İşten çıkmasına yakın birkaç kez aradım ama cevap vermedi. Fakat, babasını arayıp, ‘Biz yoldayız’ diye bilgi vermiş. Sonra 16.55’te beni aradı. ‘Anne ben geldim, parkın oradayım’ dedi.

Dikkat etmesini söyledim. ‘Kimse yok’ dedi. Ne yaptığımı sordu. Yemekleri hazırladığımı, namaz kılacağımı söyledim. Ezanın okunmaya başladığını ve babası için tatlı aldığını söyledi.

Bir anda kızım ‘Anne Serdar burada çabuk aşağı in’ dedi. Ben koştum. Hatta bu arada eşimi de uyandırmak için kendi zilimize bastım. Eşimin yanına gidip uyandırmaya vaktim yoktu.

Evimiz zemin üstü 1’inci katta. Bu esnada 4 el silah sesi duydum. Parka ulaştığımda Gözde yerde yatıyordu” dedi.

Gözü yaşlı anne Gülhan Madi, “Kanlar içinde gördüm kızımı. ‘Gözde geldim, duyuyor musun’ diye sordum ancak hiçbir ses vermedi’. Kızımın katiline en ağır cezanın verilmesini istiyorum. Adalet istiyorum” dedi.

Kaynak : HaberrVitrini.Com

Diyar21Haber

ÖNEMLİ BİLGİLENDİRME!
Sitemizde bulunan bazi haber içerikleri farklı sayfalardan çekilmektedir.

İletişim

HABER KALDIRMA – HABER DÜZELTME – ÖNERİ VE ŞİKAYET – REKLAM VE İŞBİRLİKLERİ için

Bizimle İletişim Kurun / KONTAK

Diyar21 Merkez Haber

MANŞET POLiTiKA & SiYASET

CHP’den istifa eden Serdar Türker

ASAYİŞ MANŞET

“Sibergöz-23” operasyonu -146 şüpheli yakalandı,,

DÜNYA MANŞET

Ebu Ubeyde duyurdu…Diyar21 News

MANŞET Yaşam

Sokak köpeği bir günde 8 kişiyi ısırdı.. DiYARBAKIR / D21 HABER

MANŞET Yaşam

Hulki Cevizoğlu vatandaşlar tarafından protesto edildi.Diyar21 News

MANŞET YEMEK / GIDA

Türk mutfağı – ÇİKOLATALI KURABİYE- D21 yemek tarifleri

ASAYİŞ BÖLGE HABER MANŞET

Elazığ’da “Cımbız 2” Operasyonunda 9 Şüpheli Yakalandı

MAGAZİN MANŞET

Ajda Pekkan’ı taklit eden biri daha !! Diyar21 Magazin Life

ASAYİŞ BÖLGE HABER MANŞET

Şanlıurfa’da suç örgütüne operasyon: 13 tutuklama..

MANŞET SPOR

TFF’den flaş açıklama!

KAZA MANŞET

İzmir’in Bayraklı İlçesinde Korkunç Kaza 1 Kişi Hayatını Kaybetti

İlçe Haberleri KAZA MANŞET

Araç şarampole devrildi ve sonucunda 1 kişi hayatını kaybetti, 1 kişi ise yaralandı.

MANŞET POLiTiKA & SiYASET

Kurum: Metro hattımızı 5 yılda 2 katına çıkaracağız

DÜNYA MANŞET

İsrail yardım bekleyen sivilleri bombaladı..100’den fazla şehit var

Deprem MANŞET

Prof. Dr. Naci Görür, o ilçe için kritik 1 uyarıda bulundu

MANŞET Yaşam

Kaçakçılık Ne Demek?

MANŞET Yaşam

Siber Suçlarla Mücadele Ne demek ?

MANŞET

Organize suç örgütleri Ne Demek ?

ASAYİŞ MANŞET

Organize suç örgütlerine yönelik operasyon: 37 kişi gözaltına alındı.

EKONOMI MANŞET

Türkiye, 2023 yılında %4,5 oranında büyüme kaydetti.